ПІДСУМКИ КОНКУРСУ «НА КРАЩУ НАЗВУ ДИТЯЧОГО КАФЕ»

Адміністрація дошкільного навчального закладу, батьки та діти висловлюють щиру подяку народному депутату України Мельниченко В.В., міському голові Сімашкевичу М.Є., начальнику управління освіти і науки Старченко С.В та приватному підприємцю Стрільчуку Д.О. за турботу про найменших кам’янчан. Адже, за підсумками міського конкурсу на кращу назву дитячого кафе дошкільний навчальний заклад № 1 «Барвінок» (завідувач Марущак І.В.) посів ІІ почесне місце отримавши набір дерев'яних іграшок та дерев’яний автомобіль для дитячого майданчика.

Ваша підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості дошкільного виховання.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Хай Вам всім Бог посилає своє благословіння на Ваші добрі діла.


РОЗВАЖАЛЬНО-ІГРОВА ПРОГРАМА ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Щороку в перший день літа відзначається свято маленьких громадян нашої країни – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ, адже перше червня – ДЕНЬ ДИТИНСТВА: такого далекого і близького, таємничого і загадкового. Це – блакитне небо, це – мир і щастя, це веселий гомін, бантики, машинки, скакалки… Це все, чого так нам не вистачає в дорослому житті… 

Зробити дитинство щасливим – це, звичайно, проблема не одного дня. Але першого червня у День захисту дітей, суспільство наче підбиває певні підсумки, намагаючись з’ясувати, що зроблено в цьому напрямку, накреслює перспективи на майбутнє. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Колектив дошкільного навчального закладу № 1  «Барвінок» (завідувач Марущак І.В.) разом з дітьми урочисто відзначили цей день. У садочку лунала весела музика, дітей зустрічали казкові персонажі, а на спортивному майданчику закладу проведено спортивно – музичне дійство «Веселкова країна дитинства» із: конкурсами малюнків на асфальті; ігор з мильними бульбашками; катанням на велосипедах; будуванням пісочних споруд; вправності у подоланні дитячого лабіринту та інших різнопланових ігор.

Цей щасливий для дітлахів день – просто потонув у морі дитячих усмішок і щасливих очей, маленькі учасники свята добре показали на що вони «гаразд» – співали, танцювали, розповідали віршики та потішки. Задоволеними залишились всі учасники свята, адже їм вдалося від душі  повеселитись,   порадувати себе й батьків.


ІІ ЕТАП КОНКУРСУ КРАЩА МЕДИЧНА СЕСТРА ДНЗ...


ВИПУСКНИЙ 2016


ДЕНЬ ВИШИВАНКИ...


ДУША СТАЄ В ЦЮ ДНИНУ МОЛОДОЮ...

Вдягла весна мережану сорочку

У день святий звільнившись від турбот

І підіймає волошкові очі 

До віщих, до церковних позолот…

 

12 травня 2016 року у Довжоцький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів (директор Желізник Г.Д.) вкотре завітали вихованці та педагоги ДНЗ № 1 (завідувач Марущак І.В.) з концертною програмою та гостинцями. Діти та педагоги дошкільного закладу підготували пісні, таночки, гру на музичних інструментах нагадуючи дідусям, бабусям та колективу будинку-інтернату про весняну пору улюблених усіма травневих свят: Великдень, День Перемоги, День Матері. Кожен із стареньких отримав часточку тепла із рідних домівок вихованців: паски, цукерки, фрукти та печиво. Відвідування такого закладу дає можливість самотнім людям відчути дитячу турботу.

Душа стає в цю днину молодою,

Забувши, що слова бувають злі 

І повняться старання добротою, 

На щедрому Вкраїнському столі…28 квітня відбувся велопробіг «Дошкільнята за чисте повітря» на території навчально-тренувальної бази національного університету ім. Івана Огієнка. Дошкільний начальний заклад № 1 долучився до цієї світлої акції здійснивши велопробіг навколо дошкільного навчального закладу № 1 «БАРВІНОК». Юні велосипедисти підтримавши екологічні види транспорту та чисте повітря на планеті помандрували на спортивний майданчик ЗОШ № 11, де мали можливість позмагатись на вправність та швидкість володіння двоколісним транспортним засобом. 

Щиро дякуємо організаторам дійства в рамках заходів присвячених Дням Сталої Енергії управлінню освіти і науки в обличчі С.Старченко. Такі заходи потрібні нашим дітям, адже вміло посіяні зерна в дітях це наше екологічно чисте майбутнє.


МІСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ВЕЛИКОДНЄ ДЕРЕВО ЄДНАННЯ»


                Котилася писаночка з гори на долину,

               Прикотилась простісінько до нас у гостину.

               А за нею йде Великдень, несе білу паску.

               Розсипає між діточок радощі і ласку...

 

          До Великодніх свят учасники освітньо-виховного процесу дошкільного навчального закладу № 1(завідувач Марущак І.В.) цього річ готуються оригінально – по-мистецьки. Арт-галерея музичної зали стала творчим майданчиком передвеликодніх майстер-класів із виготовлення найрізноманітніших атрибутів пасхальних дійств. Розпочали хенд-мейд-естафету розписуванням «Великоднього пряника».

     Майстриня Галина Школяр розповіла про свої професійні захоплення, розширила і поглибила знання учасників майстер-класу про історію походження розпису великодніх пряників, ознайомили з процесом їх виготовлення і декорування, а також продемонстрували, як їх прикрашати. 

        Учасники майстер-класу: батьки та педагоги дошкільного закладу власними руками створювали великодні шедеври: декорували цукровою мастикою та розписували айсінгом великодні пряники. На завершення майстер-класу усі учасники отримали на згадку від Майстрині не лише «Великодній пряник», а й смачного «Пасхального кролика», адже у це світле, весняне, радісне свято кожен християнин вірить у диво.

ЩОБ ВИПЛЕКАТЬ ЛЮБОВ, САМИМ ЛЮБИТИ ТРЕБА...

      Патріотичне виховання – один із провідних напрямів роботи закладів міста, оскільки сучасна ситуація в нашій державі змусила усіх усвідомити: система національно-патріотичного виховання дітей починається з дошкільної ланки.

       14 квітня на базі дошкільного навчального закладу №1 «Барвінок» (зав. Марущак І.В.) відбулося чергове засідання міської лабораторії по впровадженню ідей національного виховання Софії Русової з питання «Національно-патріотичне виховання  дітей дошкільного  через призму поглядів С.Русової».  На засіданні були присутні головний спеціаліст управління освіти Калинюк Є.М., методист  дошкільної освіти Шевеленко Т.А. та представники ДНЗ № 2, 8, 9, 17.

     Учасники лабораторії мали змогу побачити як педагоги закладу допомагають дітям осягнути розумом і серцем красу, велич,  і могутність своєї країни. Представники громадської організації «Українське товариство охорони пам’яток  історії і культури» презентували присутнім  «Казка про хоробру Софійку». А майстрині Галина Школяр та Людмила Стаднік провели з учасниками лабораторії дивовижні  майстер-класи по виготовленню «Пасхального печива» та «Великодньої листівки» у техніці тунел-бук.УЧАСНИКИ КОНКУРСУ


МІСЬКИЙ КОНКУРС "КОЛЬОРОВІ НОТКИ"

24 лютого стартував перший день міського конкурсу дитячого хорового мистецтва «Кольорові нотки». Конкурс проводиться з метою виявлення здібних і обдарованих дітей, сприяння у подальшому розвитку, підтримки їх обдарувань, залучення юних талантів до подальшої активної участі у громадському житті міста.

Вихованці дошкільних закладів №1,5,12,16,17,21 показали свої творчі таланти та вміння хорового мистецтва. Виступи дитячих колективів вирізнялися різноманітністю репертуару та сценічними образами.


                          ФОРМУВАННЯ ТА РОЗВИТОК                                  НАЦІОНАЛЬНОЇ СВІДОМОСТІ ДОШКІЛЬНЯТ

18 лютого 2016 року на базі дошкільного навчального закладу №1 «Барвінок» (завідувач ДНЗ №1, І.В. Марущак) відбулося чергове засідання методичного об’єднання вихователів груп старшого дошкільного віку на тему «Формування та розвиток національної свідомості, патріотичних почуттів у дітей старшого дошкільного  віку» було висвітлено широко і змістовно. Учасники зібрання переглянули інтегровану навчально-пізнавальну діяльність «Є на світі така країна патріотом якої є кожна дитина» (вихователь С.В. Мошенко). Досвідом роботи з питання «Організації діяльності патріотичного виховання дітей старшого дошкільного віку через використання спадщини Софії Русової» поділилась вихователь ДНЗ №1 Балицька О.В. 

 Педагогами дошкільного навчального закладу №2 Дьоміною Н.І. був презентований досвід роботи «Формування патріотичної свідомості дошкільників на засадах краєзнавчої роботи», а паперове мистецтво у стилі «Скрапбукінгу», яке сприяло емоційному піднесенню учасників методичного об’єднання майстерно продемонструвала Стаднік Л.С.


ПРІОРИТЕТ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ – ЕКОЛОГІЯ ДИТИНСТВА

17.02.2016 року на базі ДНЗ №1 (завідувач Марущак І.В.) відбулось засідання методичного об’єднання вихователів груп молодшого дошкільного віку (керівник Івасечко О.Б.). Учасники обговорили  актуальне питання «Збереження та захист субкультури дошкільника та екології дошкільного дитинства»,  переглянули майстер-клас  у молодшій групі «Ромашка», під час якого вихователі Волкова Н.І.,  Бедик Н.Б. підготували для дітей сюрпризи та цікаві досліди з водою.  Досвідом роботи з питання «Активізація естетичного сприйняття дітьми дошкільного віку образу природи засобами художнього слова» поділилась вихователь ДНЗ №2 Власюк М.В. Вихователі ДНЗ №7 Ткачук О.І. та Разова О.Г. надали  інтерактивну консультацію «Природа як засіб збереження та захисту субкультури дошкільника». Свої враження від роботи методичного об’єднання педагоги висловили під час вправи-рефлексії «Валіза, м’ясорубка, корзина».


НОВОРІЧНИЙ ВЕРНІСАЖ...

         Новий рік – загадкове свято, оповите казкою і чудесами. Кожного разу дорослі і діти чекають на приємні сюрпризи та несподіванки. Новорічний ранок завжди є важливою подією в житті маленької дитини та її батьків. Не стало виключенням святкування новорічних  свят у ДНЗ № 1, які відбулись 24 – 29 грудня. Святковий настрій тут відчувався на кожному кроці: ошатно прикрашена музично-спортивна зала, пишна ялинка виблискувала яскравими кульками та мерехтіла різнокольоровими вогниками гірлянд.

        Творчі педагоги закладу, бажаючи зробити свято для малят незабутнім, запропонували їм стати героями новорічної казки. Кожна дитина мала змогу відчути себе казковим героєм: Чарівником, Принцом, Феєю, Гномом, Попелюшкою, Білосніжкою тощо, завдяки неповторним яскравим костюмам, які приготували їм батьки. З перших хвилин свята діти поринали в чарівні новорічні подорожі, які були переповнені чудесами, піснями, танцями, загадками, сміхом та жартами. Радісно вихованці зустріли Діда Мороза та Снігуроньку, які весело гралися не лише з дітьми, а й з їхніми батьками, і звісно подарували довгоочікувані подарунки для усіх дітей.

Новий рік у нашому закладі – це спільне музично-театралізоване дійство дітей і дорослих, де працівники закладу та батьки з неменшим запалом входили в образ Снігуроньки, чарівниці Зими, Снігової Королеви, хитрої Лисиці,  підступної  Баби Яги, чарівної Феї, щирого Діда Мороза. Веселий настрій, усмішки не залишили осторонь а ні дітей, а ні гостей...


МИКОЛАЄВІ ЯНГОЛЯТА В ГОСТЯХ ДОВЖОЦЬКОГО ПАНСІОНАТУ(18.12.2016 року)

Напередодні Дня Святого Миколая у Довжоцький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів (керівник Желізник Г.Д.) завітали вихованці дошкільного навчального закладу  №1 (завідувач Марущак І.В.) з гостинцями від Чудотворця.

Маленькі вихованці дитячого садочка відвідали гостей з радістю, як уже давніх знайомих. Діти привітали бабусь та дідусів з наступаючими святами, бажаючи їм здоров’я піснями та віршами. На нашу думку такі заходи приносять велику радість старшим людям, а для дітей – це хороший урок уважного ставлення до батьків і старших родичів. Відвідування такого заходу дає можливість самотнім людям відчути дитячу турботу.

Після святкових привітань стареньким вручили гостинці – новорічні смаколики. 

Адміністрація дошкільного навчального закладу № 1 "Барвінок" щиро вдячна батькам вихованців за активність у проведеній акції, ваша підтримка ВАГОМА у будь-якій справі.


ХОДИТЬ ПО ЗЕМЛІ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ...

Діти всієї України завжди з нетерпінням очікують ніч на 19 грудня. Адже саме в цей час на кришталевих санях їде до нас з неба Святий Миколай. Він не оминає жодної хатини, де живе дитина. Слухняним дітям він кладе під подушку солодощі, яблука, книжки, а нечемним, щоб нагадати як треба поводитися, - навіть різки. 

Не забуває Святий Миколай кожного року відвідати дошкільний навчальний заклад № 1 «Барвінок». Всі вихованці нашого дитячого садочка з великим хвилюванням очікували на свято св. Миколая, і ось у п’ятницю, 18 грудня, настав цей довгожданий момент. до слухняних та чемних діточок садочка прийшло свято Миколая. Діти всіх груп зібралися у залі, щоб помилуватися білосніжними ангелами, пухнастими сніжинками, послухати легенду про Святого Миколая, прочитати віршики та поспівати пісеньки.

Радо зустрічали діти Чудотворця Миколая, розповідали про свої добрі вчинки, гарну поведінку, читали вірші, співали про нього пісеньки. Прикрасили свято дівчатка-ангелятка, які порадували присутніх. В свою чергу Святий привітав дітей, похвалив за гарну поведінку, за віршики та пісні, за щиру посмішку. Коли Миколай дарував дітям подарунки, очі малят світилися неймовірною радістю.

Маємо надію, що ця подія залишить приємні спогади у пам’яті наших вихованців.


ПОМІЧНИКИ ДІДА МОРОЗА ІЗ СОЛОДКИМИ ПОДАРУНКАМИ...

Сніжинки та зайченята, пірати і навіть східні красуні – маленькі «барвінчата» чекають Нового Року і заздалегідь готуються до зустрічі із виконавцем всіх своїх бажань. Та старенькому Дідусю Морозу самому тяжко виконати усі прохання малечі, тому на передодні новорічних свят він шукає собі добрих та небайдужих помічників. Такими помічниками у нашому місті є народний депутат України Володимир Мельниченко та міський голова Михайло Сімашкевич,  які підготували для  вихованців пільгових категорій ДНЗ солодкі подарунки та вітальні календарики.


МІСЬКИЙ КОНКУРС "ВІД НОВАЧКА ДО МАЙСТРА"

26 листопада 2015 року на базі дошкільного навчального закладу №19 (зав. Маленька Н.І.) відбулася презентація проектів шкіл професійного зростання «Від Новачка до Майстра». В конкурсі взяли участь молоді педагоги дошкільної галузі, члени асоціації «Нове коло». Вихователі та їх наставники проявили креативний підхід до організації спільної роботи в навчальних закладах. Формування професійної компетентності молодого спеціаліста розглядалось з самих незвичайних сторін. Проекти містили інноваційність думки та рішучість втілення.

За підсумками даного конкурсу, ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 1 «БАРВІНОК» посів І почесне місце серед дошкільних навчальних закладів міста та був нагороджений Дипломом управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.


ОСІННІ РАНКИ...

  Традиційний осінній бал із різноманіттям пісень, ігор й танців відбувся в усіх вікових групах дитячого садочка в останній місяць жовто-багряної та родючої пори року.

  Осінні святкування проводиться щорічно і завжди є цікавими і корисними для дітей та їхніх батьків. Цього року, до свята готувалися особливо, діти все робили спільно з батьками. Хтось із власного городу чи саду зібрав урожай, а хто просто купив у магазині чи на ринку, дехто ж випікав різноманітну смакоту з фруктів. А найобдарованіші виготовляли казкових чи вигаданих героїв з гарбузів, груш, кавунів, огірків, горіхів та жолудів.

    Захід проходить у по-осінньому прибраному залі: столи застелені вишитими скатертинами, навколо плетені кошики з овочами та фруктами, вази з осінніми квітами, багряним листям клена та червоними кетягами калини та горобини.

   У кожній групі свято проходить по-своєму. Менші дошкільнята у віршах, хороводах та піснях прославляють осінь за її красу та щедрі врожаї.

А вихованці старшої групи разом з вихователями створили цікаве театралізоване дійство, що викликало масу позитивних емоцій в усіх глядачів. Діти були одягнені в оригінальні костюми, які відповідали їхнім ролям. Звісно, на завершення свята до зали в яскравому, жовто-багряному вбранні завітала пані Осінь, яка щедро пригощала усіх дітей та присутніх дарами із саду та городу.


МАЛЕСЕНЬКІ ТРУДІВНИКИ або З ЛЮБОВ'Ю ДО ПРИРОДИ...

      Праця в житті кожної людини має визначальне значення, долучати дитину до праці необхідно в дошкільному віці. Виховувати позитивне ставлення до трудових обов'язків, розвивати відповідні вміння і навички у дошкільнят можна в ході організаційної праці в процесі прогулянки. У процесі трудової діяльності у дітей формуються практичні навички догляду за рослинами і тваринами, що живуть на ділянці, розвиваються інтелектуальні вміння: планувати роботу, підбирати матеріали та інструменти, оцінювати результати.

   Праця в природі створює сприятливі умови для розвитку фізичного розвитку дітей, оскільки в більшості випадків здійснюється на повітрі, різноманітна за своїм характером, а це сприяє розвитку руху, зміцненню нервової системи. Під час трудової діяльності задовольняються естетичні потреби дітей. Посильна і цікава робота приносить їм радість, а це - основа для виховання в подальшому стійкого інтересу та бажання трудитися.


«Русівки» про природу

       12 листопада в дошкільному навчальному закладі №17 «Світлячок» (завідувач Наталія Лозінська)  відбулось засідання міської творчої лабораторії ідей національного виховання, спрямованих на формування цілісної особистості за С. Русовою на тему: «Природа рідного краю – життєдайне джерело формування патріотичних почуттів дітей дошкільного віку».

    Колеги-садівниці з дошкільних закладів №1,2,8,9 міні-лекцію завідувача переглянули еколого-освітню мультимедійну презентацію наукового співробітника НПП «Подільські товтри» Інни Одукалець «Виховання любові до рідного краю – провідний напрям діяльності Національного природного парку «Подільські товтри»». Наталія Лозінська поділилась досвідом роботи з питання «Утвердженння патріотичних цінностей особистості дошкільника через призму ставлення до природи рідного краю», методист Надія Василенко залучила педагогів  до участі у природознавчому  «бліц – турнірі»  та пісенно-поетичному марафоні «Природа поруч».

     У практичному блоці засідання вихователь Галина Шуварська презентувала етнографічне заняття-подорож «Любо стежкою іти – тут живемо я і ти», а викладач Кам’янець-Подільської міської художньої школи Ірина Бєлік провела майстер–клас по виготовленню дитячої іграшки з природного матеріалу «Екологічна забавлянка для найменшої дитинки».

      Вказаний захід сприяв популяризації педагогічної спадщини С.Русової та найголовніше, що діти дошкільних закладів любитимуть рідну природу, пишатимуться нею та виростуть справжніми патріотами України.


КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ МІСТА...

04.11.2015 року у середу на базі дошкільного навчального закладу №1 відбулася консультація для практичних психологів дошкільних закладів міста з питання «Психологічний супровід управлінської діяльності в ДНЗ». Сучасний дошкільний заклад має постійно розвиватися й удосконалюватися, відповідаючи на запити суспільства. Забезпечити індивідуальний   підхід, підтримати інтереси й нахили кожного вихованця, задовольнити замовлення батьків зможуть лише  в тому дошкільному закладі де у тісному тандемі  працює весь колектив.  Під час консультації практичний психолог Фірманюк Надія Петрівна розкрила  поняття «Управлінська діяльність в ДНЗ», більш детальніше зупинилася на якостях і рисах керівника, стилі і типах керівництва. Практичні психологи  міста розкрили свій потенціал у  ігрових ситуаціях відтворюючи стилі керівництва за допомогою міміки та жестів, що сприяло емоційному піднесенню та виявленню ознак певного типу керівництва.  Підсумком проведеного заходу даної тематичної  консультації  у якій практичні психологи демонстрували   свою креативність та обізнаність під час  виготовлення  та презентації колажів: «Керівник-початківець», «Керівник з досвідом» та «Керівник майбутнього».                         Учасники засідання міської лабораторії                         "Спадщина Софії Русової – від минулого до сьогодення"

Педагогічні надбання Софії Русової – мудрого педагога, просвітительки, всесвітньо відомої громадської діячки, організатора першого в Україні дитячого садка, широко впроваджуються у багатьох освітніх закладах країни. В нашому місті це дошкільні навчальні заклади № 1, 2, 8, 9, 17. Дошкільний навчальний заклад № 9 є базовим з національного виховання дошкільнят за ідеями С.Ф.Русової, більшість груп якого працюють саме за цим напрямом: «Калинка», «Барвінок», «Золотий ключик», «Білочка», «Колобок», «Сонечко» та логопедична група.

12 жовтня 2015 року на базі дошкільного навчального закладу № 9 відбулось засідання міської лабораторії по впровадженню ідей національного виховання за педагогічною спадщиною Софії Русової. Керівник лабораторії Оксана Стасюк ознайомила присутніх з планом роботи міської творчої лабораторії на 2015-2016 н.р., та основними питаннями з теми: «Ментальність Софії Русової: дискурс у минуле і тенденції сьогодення». Також, члени лабораторії мали можливість переглянути відеофільм «Софіїн день в Олешні» про маєток, де колись жила та творила велика просвітителька. 

З метою співпраці міської лабораторії з іншими навчальними закладами України, вихователь-методист ДНЗ № 9 Кащена Ж.П., презентувала мапу з мережею дошкільних закладів України, які працюють за ідеями педагогічної спадщини Софії Русової. Члени лабораторії мали можливість презентувати й свої напрацюваня і матеріали про життя, діяльність та праці С.Русової для створення електронного каталогу «Спадщина Софії Русової – від минулого до сьогодення».


ОБМІН ДОСВІДОМ...

15 жовтня 2015 року освітянська делегація нашого міста в рамках обміну досвідом відвідала Коломийський природничо-математичний ліцей, керівник Пасічна Г.М. У своє 70-річчя у  ліцеї відбулась  історична подія - відкриття та освячення музею історії закладу та Євроклубу "Euroland". Ліцеїсти підготували виставу «Назар Стодоля», неабияка майстерність, акторів учнівської театральної студії вразила глядачів. В подальшому СЗОШ №15 та НВК №3 планують заключити договір про співпрацю з Коломийським ліцеєм. 


ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ...ДОБРА ТРАДИЦІЯ...

           У дошкільному навчальному закладі №1 відзначення Дня Дошкілля стало доброю традицією,  святковий тиждень з 21.09 по 25.09 2015р, був насичений безліччю дитячих розваг, корисними зустрічами  та іншими заходами. Малюки опинилися у світі яскравих кольорів фантазії та творчості, любові до дитинства, проявили свої таланти. Діти залюбки приймали участь у розвагах, конкурсах та театралізованих виставах. Батьки завітали на День відкритих дверей, завдяки якому вони мали змогу відвідати розваги та заняття, майстер-класи, тематичні виставки, після чого були вдячні усьому педагогічному колективу за їх високий професіоналізм, терпіння, мудрість, увагу до унікального і своєрідного внутрішнього світу їхніх дітей.

          Протягом Тижня дошкілля було організовано: акції «Збери кришечку для солдата», «Лист для воїнів захисників» (загальноміські), «Подаруй іграшку», «Небесне послання Янголам миру» (загальносадова); виставки «В гостях указки» (природний матеріал), «Великі шедеври – маленькими руками» (різні техніки аплікації), «Я малюю небо…» (малюнків);  свята та розваги «У дружньому колі», «Разом веселіше», «Подаруй посмішку».

          Підсумковим і радісним акордом урочистостей була проведена святкова нарада колективу, на якій лунали теплі, щирі слова – привітання від завідувача Ірини Марущак, які були підкріпленні грамотами управління освіти і науки за плідну творчу працю, вагомий внесок у розвиток дошкільної освіти та з нагоди святкування Всеукраїнського дня довкілля і виступ колективу «Пісенне мереживо» районного будинку культури і мистецтва «Розмай» (керівник В. Кусік). Зі сторони колективу також звучали гарні слова, наповненні добротою та вдячністю всім колегам за дружню співпрацю. 

             Отже, День дошкілля став для нас символом різнобарвного, чарівного, безтурботного і казкового дитинства.


ДЕНЬ ДІТВОРИ... ЧУДОВИЙ СВІТ У ЖИВИХ БАРВАХ...(23.09.2015р.)

Дитина у момент народження лише кандидат в людину, який не може нею стати в ізоляції: їй потрібно навчитися стати людиною в спілкуванні з людьми. За своєю природою дитина – це допитливий дослідник та відкривач світу, саме тому у «День дітвори» педагоги дошкільного закладу відкрили перед своїми вихованцями чудовий світ у живих фарбах: малюнок на асфальті «Подарую тобі сонце» та виставка малюнків «Діти України за мир»; яскравих і трепетних звуках: музична розвага «Діти квіти землі», спортивна розвага «Юні розвідники»; у спільній творчості «Діти-батьки»: виставка з природних матеріалів «В гостях у казки»; у стремлінні робити людям добро акцію «Подаруй кришечку для солдата».

    Стимулювання педагогічної діяльності, виявлення зерна передового педагогічного досвіду, створення передумов для самооцінки рівня професійних навиків вихователя, почуття задоволення від власної праці реалізувалося у творчій вітальні для педагогів «Місто майстрів».


ДЕНЬ НАУКИ...ЗАХОПЛЮЮЧІ ПОДОРОЖІ...(22.09.2015р.)

        Свято працівників дошкільної освіти, упродовж тижня – це ще одна нагода педагогам, дітям та батьками спільними зусиллями подарувати одне одному радість, створити яскраве свято, насичене вітаннями, музикою і сміхом. 

     Саме з цієї нагоди в ДНЗ було проведено тематичний день присвячений різноманітним наукам. Маленьких діток дуже цікавить навколишній світ, та інколи їх запитання заводять у безвихідь й найдосвідченіших педагогів. Щоб не  залишити їх  без відповіді педагоги організували подорож малюкам по  дослідних станціях: «Водні дива», «Магнітна риболовля», «Вулкан вдома», «Чарівні кульки», «Дощ у банці», «Кольорове молоко», «Бульбашкова казка» тощо, де з захопленням спостерігали маленькі дива, які відбувались на їхніх очах. Можливо,  і серед наших маленьких вихованців є майбутні вчені, дослідники та першовідкривачі.

     Педагоги закладу теж не відставали від своїх вихованців і поринули у світ музичного мистецтва разом із кандидатом педагогічних наук, старшим викладачем кафедри теорії та методик дошкільної та початкової освіти КПНУ  імені Івана Огієнка, Галиною Ватаманюк.                                 АКЦІЯ "МИ ХОЧЕМО У МИРІ ЖИТИ"                                 до Міжнародного Дня Миру (21.09.2015р.)

Сьогодні кожний громадянин України виборює мир та спокій для нашої рідної землі. І це в особливий спосіб роблять наші діти дошкільного начального закладу № 1 «Барвінок», виборюючи мир – творчістю! Адже, творчість – це єдина зброя, яка в них є.

Вихованці дитячого садка упродовж дня підтримуючи загальноміську акцію «Ми хочемо у мирі жити» до Міжнародного Дня Миру, довели усім мешканцям Підзамче, що таке мир: єдність, спільна справа та розуміння один одного. 

Діти пройшлися ходою навколо дошкільного закладу з гаслами «Україна Єдина», «Я – українець і пишаюсь цим», «Земля домівка людства», «Ми маленькі українці, ми — за мир», «Дякуємо за мир», «Нам потрібно мир» та відправили небесне послання Янголам Миру, об’єднавши маленькі дитячі сердечка любов’ю, до людей, до Батьківщини, прагненням миру. Ми віримо, що дитяча надія, щире бажання жити у мирній країні допоможе нашим дітям зберегти мир на єдиній Україні!

Три найсолодші літери в житті - 

Як колискову, що співала мати

У стомленному самозабутті - 

МИР на землі ти повинен зберігати…